Sıkça Sorulan Sorular

Hafta sonu tek cumartesi satışımız yoktur, 2 gecelik paket satış yapılmaktadır. Tüm yıl boyunca hafta sonu konaklama paketlerimiz 2 geceliktir. Dönemsel değişiklik olmamaktadır.

Otelimizin konsepti gereği, kapalı ve açık alanlarımızın çocuklarımızın zaman geçirebilmeleri ve güvenliği açısından uygun olmadığından, üzülerek 15 yaş altı çocuklarımızı misafir edemiyoruz.

İstenilen tarihlerde oda uygun ise rezervasyonu kesinleştirmek amacı ile konuğumuzdan banka transferiyle ödeme talep edilir. Ödemeniz hesaba geçtiği takdirde rezervasyonunuz onaylanır. Tek gün konaklamalarda ödemenin tamamı, 2 ve üzeri konaklamalarda 1 günlük ödeme talep edilir. Otele giriş sırasında kalan bakiye nakit veya kredi kartı ile ödenebilir.
Rezervasyon yapılan gün sayısı, otele giriş sırasında azaltılamaz. Rezervasyon yapılan gün sayısı kadar otele ödeme yapılır.

Erken çıkış durumunda giriş esnasında alınan ödemeler iade edilmez.

Otelimize erken check-in yapabilir, kahvaltı keyfi de yapabilirsiniz. Ancak odaların check-out saati 12:00 olduğundan odanıza giriş saat 15:00 ten itibaren yapılabilir.

Geç çıkışlar için odalarımızın müsait olması durumunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Tek kişilik odamız bulunmamaktadır. Hafta içi konaklamalarda tek kişi ücreti 2 kişilik gecelik ücretin %75’i olarak belirlenir. Hafta sonu paketinde tek kişi konaklamalarda 2 kişilik ücret uygulanır.
Otelimiz evcil dostlarımızı misafir etmekten memnuniyet duyacaktır. Rezervasyon esnasında belirtmenizi rica ederiz.

Sitemizden online rezervasyon yaptırmak isterseniz rezervasyon bölümünü tıklayarak işlem yapabilirsiniz. Online rezervasyon sadece kredi kartı ile yapılabilir ve iadesiz satıştır, iptal edilemez ve tüm ödeme kredi kartınızdan tahsis edilir.
Online yapılan rezervasyonların yani kredi kartı ile yapılanların iadesi yoktur.

İadeli ve opsiyonlu rezervasyon yaptırmak isterseniz telefon ile bize ulaşmanız ve havale/eft ile ödeme yapmanız gereklidir. Telefon ile yapılan satışlarda ilk ödeme sadece havale/eft olarak talep edilir. Kalanı otele girişte nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Rezervasyonunuz giriş tarihinden 15 gün öncesine kadar iptal olduğunda, kaporanın tamamı iade edilir. Daha kısa süreli iptallerde kapora iade edilemez.
Online yapılan rezervasyonların yani kredi kartı ile yapılanların iadesi yoktur.