Blog

/Blog
Blog2019-01-11T13:59:04+00:00

AĞVA’ DA NE YENİR?

Şirin beldemiz Ağva’da yemek söz konusu olduğunda akla ilk olarak öncelikle dere kenarındaki Ağva otellerin ve restoranların sunduğu leziz ve bol çeşitli kahvaltı geliyor, konaklama için gelen misafirlerin hemen hepsi kendi konakladığı tesis bünyesinde bu en güzel öğünü afiyetle tadabilme şansına sahip. Sadece kahvaltı için onlarca km yaparak gelen misafirlerimizin sayısı da azımsanamayacak kadar çok.

Öğle seçenekleri için genelde daha hızlı, ekonomik ve halk olarak hepimizin […]

BEYAZ EV AİLESİ; BİZ KİMİZ?

Biz kimiz? Nasıl bir aileyiz? Ağva Beyaz Ev’de sizi işini sevgiyle yapan, yaptığı işe saygı duyan, Ağva Beyaz Ev’e gönül vermiş, Ağva Beyaz Ev’i kendi evi olarak benimsemiş insanlar karşılar. Kimse kimsenin üstü ya da altı değildir. Ağva Beyaz Ev bir ailedir. Misafirlerimizi memnun etmek ve mutlu ve güzel anılarla ayrılmalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.

Belki bizi tanımak istersiniz diye düşündük.

Aslı Esen; […]

Categories: Ağva|Tags: , , , |

AĞVA BEYAZ EV’İN KAHVALTISI NEDEN FARKLI

7 den 70’e istisnasız hepimizin favori öğünü kahvaltı. Öyle ki Türk kahvaltısı dünya üzerindeki en zengin içeriğe sahip tatlıdan tuzluya envai çeşidi barındıran yaratıcılığımıza ve becerimize bağlı olarak adeta şölen kıvamına gelebilen özellikle tatil günlerinde aile fertlerini de masa etrafına toplayabilen bir öğün.

Ağva’da kahvaltı hele de Beyaz Ev’de yapılan kahvaltı bizim deyimimizle yok yok kahvaltısı.
Haftanın her günü otelde konaklayan misafirlerimiz dışında da dışarıdan gelen konuklarımız […]

AĞVA’DA NELER YAPILIR

Ağva; Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin Karadeniz’e döküldüğü noktada yer alıyor. 2000’li yılların başından bu yana popülerliği daha da artan bu belde, özellikle büyük şehirlerin karmaşasından kaçanlar ve her şey dahil konseptli, büyük ve kalabalık otelleri tercih etmeyenler tarafından sıkça ziyaret ediliyor.
Ağva’da küçük, samimi, kişiye özel hizmet veren, her bütçeye uygun, bazıları nehir kenarında, bazıları Ağva merkezde yer alan Ağva butik oteller hizmet veriyor. Ağva otelleri […]

Categories: Ağva|Tags: , , , |

Ağva

Yemyeşil doğası, masmavi deniz ve tertemiz havası ile dört mevsim tercih edilebilecek, büyüleyici güzellikte İstanbul’un yanı başında cennet bir belde. Özellikle şehrin karmaşasından uzak, sakin,  romantik, huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Ağva; İstanbul sınırları içerisinde, Şile ilçesine 30 km uzaklıkta, Karadeniz kıyısında yer alıyor. İzmit’in Çal Tepesi’nden doğup gelen, batısındaki Göksu, doğusundaki Yeşilçay derelerinin Karadeniz’e […]

Categories: Ağva|Tags: , , , |