Blog

/Blog
Blog 2018-07-07T15:37:01+00:00

AĞVA BEYAZ EV’İN KAHVALTISI NEDEN FARKLI

7 den 70’e istisnasız hepimizin favori öğünü kahvaltı. Öyle ki Türk kahvaltısı dünya üzerindeki en zengin içeriğe sahip tatlıdan tuzluya envai çeşidi barındıran yaratıcılığımıza ve becerimize bağlı olarak adeta şölen kıvamına gelebilen özellikle tatil günlerinde aile fertlerini de masa etrafına toplayabilen bir öğün.

Ağva’da kahvaltı hele de Beyaz Ev’de yapılan kahvaltı bizim deyimimizle yok yok kahvaltısı.
Haftanın her günü otelde konaklayan misafirlerimiz dışında da dışarıdan gelen konuklarımız […]

AĞVA’DA NELER YAPILIR

Ağva; Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin Karadeniz’e döküldüğü noktada yer alıyor. 2000’li yılların başından bu yana popülerliği daha da artan bu belde, özellikle büyük şehirlerin karmaşasından kaçanlar ve her şey dahil konseptli, büyük ve kalabalık otelleri tercih etmeyenler tarafından sıkça ziyaret ediliyor.
Ağva’da küçük, samimi, kişiye özel hizmet veren, her bütçeye uygun, bazıları nehir kenarında, bazıları Ağva merkezde yer alan butik oteller hizmet veriyor. Ağva otelleri arasında […]

Categories: Ağva|Tags: , , , |

Ağva

Yemyeşil doğası, masmavi deniz ve tertemiz havası ile dört mevsim tercih edilebilecek, büyüleyici güzellikte İstanbul’un yanı başında cennet bir belde. Özellikle şehrin karmaşasından uzak, sakin,  romantik, huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Ağva; İstanbul sınırları içerisinde, Şile ilçesine 30 km uzaklıkta, Karadeniz kıyısında yer alıyor. İzmit’in Çal Tepesi’nden doğup gelen, batısındaki Göksu, doğusundaki Yeşilçay derelerinin Karadeniz’e […]

Categories: Ağva|Tags: , , , |