Otelimiz

/Otelimiz
Otelimiz2017-08-26T17:40:42+00:00

Şehir insanının doğaya olan özlemini en iyi bilenlerden olarak, sakin, huzurlu, keyifli ve lezzetli bir ortamı sunmak istedik sizlere. Kendi evimizin kapılarını açtık. Bundan da büyük keyif aldık.

Otelimizin 7 adet özel odasını her bir detayını hissederek, içimize sindirerek sizler için hazırladık. Konforla hizmet kalitemizi ve samimiyetimizi birleştirdik.

Bu arada lafa daldık tanışmayı unuttuk. Biz kim miyiz? Rengin ve Aslı.. Uzun yıllar İstanbul’da kurumsal iş hayatında mücadele vermiş, ardından yaklaşık 8 yıldır süregelen bir ortaklığa adım atarak Alaçatı’da ve İstanbul’da restoran işletmeciliği ve aynı zamanda restoranlarımızın aşçılığını yapmış iki dost, iki yol arkadaşıyız.

Beyaz Evimiz’de de sizlere tamamen doğal malzemeler kullanarak, hatta mevsimine göre bahçemizden topladığımız sebze ve meyvelerimizle ,endüstriyel olmayan birbirinden lezzetli ve taze yemeklerimizi zevkle sunmaya devam ediyoruz.

Beyaz Ev’in her bir köşesini hayal ederken sevgimizi kattık, biz çok sevdik, yenilendik, dinlendik, keyiflendik. Sizleri de bekliyoruz.

Ercüment Amca, bu güzel ev için binlerce teşekkür ederiz. Ruhun şad olsun.

** Ercüment Baktır, Türkiye’nin ilk nörolog doktorlarındandır. Aynı zamanda sanatsever; karikatürist, ressam ve eski İstanbul beyefendisidir. Ağva’ya gönül vermiş, Ağva sevdalısıdır.1974 yılında her bir taşına emeğini koyarak bu güzel evi inşa etmiş, Ağva’daki birçok insanın gönüllü doktoru olmuştur. 2011 Mayıs ayında, 88 yaşında vefat etmiş ve kendi isteğiyle çok sevdiği Ağva’sında defnedilmiştir.