Son Güncelleme: 7 Aralık 2019

https://agvabeyazev.com/ web sitesini (“Servislerini”) kullanmadan önce Ağva Beyaz Ev web sitesine erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan kişiler için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, web sitesine ziyaretinizi sonlandırınız.

Fikri mülkiyet

Web sitemiz ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri Ağva Beyaz Ev ve lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve öyle kalacaktır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizde, Ağva Beyaz Ev tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya servislerine bağlantılar içerebilir.

Ağva Beyaz Ev, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrol sahibi değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca Ağva Beyaz Ev ‘in mevcut veya bu tür bir içeriğe, mallara veya hizmetlerin kullanımına veya bunlara bağlı olmasından kaynaklanabileceği veya ileri sürdüğü iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Feragat

Web sitemizi kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitemiz, “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasına göre verilmektedir. Hizmet, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal edilmeme veya performansın seyri dahil, ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla, açık veya zımni herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır.

Geçerli Kanun

Bu Şartlar, kanun uyuşmazlığı hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünün uygulanamaması, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Web sitemiz ile ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Web sitemiz ile ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçer.

Değişiklikler

İsteğe bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutarız. Önemli bir değişiklikte en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.