BEYAZ EV AİLESİ; BİZ KİMİZ?

Biz kimiz? Nasıl bir aileyiz? Ağva Beyaz Ev’de sizi işini sevgiyle yapan, yaptığı işe saygı duyan, Ağva Beyaz Ev’e gönül vermiş, Ağva Beyaz Ev’i kendi evi olarak benimsemiş insanlar karşılar. Kimse kimsenin üstü ya da altı değildir. Ağva Beyaz Ev bir ailedir. Misafirlerimizi memnun etmek ve mutlu ve güzel anılarla ayrılmalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.

Belki bizi tanımak istersiniz diye düşündük.

Aslı Esen; Beyaz Ev’in beyni, tüm arka plan işler ondan sorulur. Daha iyi ve daha farklı olmak için planlar, öğretir, organize eder, uygulatır. Çok fazla ortalarda görünmez. İş geliştirmekle, düşünmekle, araştırmakla meşguldür. Mimari, finansal, işleyiş, satın alma, araştırma onun alanlarıdır. Beyaz Ev’in kurucu ortağıdır.

Rengin Tekin; Beyaz Ev’in kalbidir. Gülen yüzüdür, hoş sohbetler ondan sorulur. Beyaz Ev’in sosyal medya hesaplarını itina ile yönetir, birbirinden güzel görseller paylaşır. Bahçemizde gördüğünüz boyalı taşları fırsat buldukça zevkle boyar ve konuklarımıza hediye eder. Bahçenin düzeni, çiçek böcek işleri de ondan sorulur. Arada mutfağa girer birbirinden lezzetli beş çayı ikramları hazırlar. Beyaz Ev’in kurucu ortağıdır. Yüksek sesle, hararetli konuşan birini farkederseniz Rengindir.

Günay Tezcanlı; Beyaz Ev’in sağ koludur. Misafirlerle yakından ilgilenir. Sakin ve tatlı sohbeti ile çok sevilir. Beyaz Ev’i temsil eder. İşini sevgiyle yaparken bir yandan da gelen yoğun telefonlara sabırla ve itinayla cevap verir. Hiçbir işten kaçmaz, yardım severdir. Servis yapan arkadaşlar sıkışmasın diye oradan oraya koşarken görebilirsiniz.

Hasan Sırlı; Beyaz Ev’in mutfağının efendisi. Yediğiniz tüm lezzetler ondan sorulur. Eli lezzetli ve yaratıcıdır. Sabah kahvaltısını detay detay sabırla hazırlar. Fırından her daim mis kokular gelir. Arada bir sinirlenir ama, sıcakta, mutfakta çalışmak sabır gerektirir, o kadar da olur.

Sezer Çaylı; Beyaz Ev’in demirbaşı, sol kolu. 15 yıldır Rengin ve Aslı’nın yanında yetişen ve ayrılmayan evlat. Bu süre zarfında göbeği biraz büyütse de, göbek çıkmış deyince hemen içine çeker Bu kadar kibar servis yapan ve misafirle özel olarak ilgilenen çalışan bulunmaz. Asıl işi servisi yönetmek olsa da, her işten anlar; tamir, bahçe, mutfak, yok yok.

Devlet Ümit Muhammetmyradov; Beyaz Ev’in jönü, her daim yakışıklı ve şık. Modayı daima yakından takip eder. Misafirlerle yakından ilgilenir. O da işini sevgiyle yapan evlatlardan. Asıl işi servis olsa da aynı zamanda Beyaz Ev’in gece nöbetçisi. Misafirler ona emanet. İzin günlerinde İstanbul’a kaçar, gençlik işte.

Şeker; Beyaz Ev’in dünyalar tatlısı, halkla ilişkiler elemanı patili evladı. Hiç aksatmadan gelen tüm misafirleri karşılar ve mutlaka onlara kendini sevdirir. Sakın korkmayın tek istediği sevilmektir. Korkan, sevmeyen olduğunda da ayrıca çok bozulur ve hayata küser. O kadar çok seviliyor ki bazı konuklar gece odalarına alıp birlikte bile yatıyorlar. Hatta bunu bize verin lütfen diye talepte bulunan konuklarımız bile oldu desek.

Miskin; Beyaz Ev’in diğer patili evladı. Kendisi kedi olup Şeker’in en yakın arkadaşıdır. Birbirlerini kovalarken görürseniz korkmayın oynuyorlar. Misafirlerimizden kalan balık kafaları en sevdiği akşam yemeğidir. Genelde uyur, açıkçası Beyaz Ev’de mevcut bir çalışan pozisyonu yoktur ama candır.

2019-01-08T21:35:34+00:00Categories: Ağva|Tags: , , , |