Şehir insanının doğaya olan özlemini en iyi bilenlerden olarak, sakin, huzurlu, keyifli ve lezzetli bir ortamı sunmak istedik sizlere. Kendi evimizin kapılarını açtık. Bundan da büyük keyif aldık.

Otelimizin 7 adet özel odasını her bir detayını hissederek, içimize sindirerek sizler için hazırladık. Konforla hizmet kalitemizi ve samimiyetimizi birleştirdik.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 14%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Bu arada lafa daldık tanışmayı unuttuk. Biz kim miyiz? Rengin ve Aslı.. Uzun yıllar İstanbul’da kurumsal iş hayatında mücadele vermiş, ardından yaklaşık 8 yıldır süregelen bir ortaklığa adım atarak Alaçatı’da ve İstanbul’da restoran işletmeciliği ve aynı zamanda restoranlarımızın aşçılığını yapmış iki dost, iki yol arkadaşıyız.

Beyaz Evimiz’de de sizlere; tamamen doğal malzemeler kullanarak, mevsim sebze ve meyveleriyle, günlük olarak özenle hazırlanan,endüstriyel olmayan birbirinden lezzetli ve taze yemeklerimizi zevkle sunmaya devam ediyoruz.

Beyaz Ev’in her bir köşesini hayal ederken sevgimizi kattık, biz çok sevdik, yenilendik, dinlendik, keyiflendik. Sizleri de bekliyoruz.

#gallery-2 {
margin: auto;
}
#gallery-2 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 14%;
}
#gallery-2 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-2 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Ercüment Amca, bu güzel ev için binlerce teşekkür ederiz. Ruhun şad olsun.

** Ercüment Baktır, Türkiye’nin ilk nörolog doktorlarındandır. Aynı zamanda sanatsever; karikatürist, ressam ve eski İstanbul beyefendisidir. Ağva’ya gönül vermiş, Ağva sevdalısıdır.1974 yılında her bir taşına emeğini koyarak bu güzel evi inşa etmiş, Ağva’daki birçok insanın cheap wholesale jerseys gönüllü doktoru olmuştur. 2011 Mayıs ayında, 88 cheap jerseys yaşında vefat etmiş ve kendi isteğiyle çok sevdiği Ağva’sında defnedilmiştir.